Öz-Ka Vakum Plastik Ambalaj ve Makina Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

ÖZ-KA Plastik Ambalaj ve Makine Kalıp Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden ilkeli ve güvenilir hizmet kalitesini sürekli arttırarak müşterilerini için standart olmaktan öte özel olduğunu kanıtlamıştır.

Firmamız geniş ve opsiyonel makine parkuru, deneyimli ekibi ve çeyrek asırlık tecrübesi ile ambalaj sektörü, tarım sektörü, gıda sektörü, tekstil sektörü, ayakkabı yan sanayi gibi pek çok sektöre hizmet vermekte ve sektörel yenilikçi ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Ürünlerimizin katma değerini arttırmak ve kalitesini tescillemek için P-BOX markası ile kapasite ve ürün çeşitliliğimizi her yıl artarak genişletmeliyiz.

Firmamızda Geri Dönüşüm Belgesi bulunmaktadır. Plastik geri dönüşümünde ve tekrar ekonomiye kazandırmada firmamız öncülük ederek ülke ekonomisine, ayrıca çevre ve doğaya katkıda bulunmaktadır.

Misyonumuz

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar…

Vizyonumuz

Gelişen ve sürekli yenilen, Dünya’nın kullandığı en son teknolojileri  getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketler…

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.